Új hozzászólás Aktív témák

  • peterson79

    őstag

    válasz Papooo #185581 üzenetére

    Nagyon régen jártam már azon a területen, tehát nem nagyon emlékszem ilyen szakaszokra, de akkor sem ezzel hozom összefüggésbe, hogy most van-e kedvem azok után játszani vagysem. Az feltűnt, hogy kicsit esztelen rohangálás van, de más alázás vagy amit itt próbáltatok mintaként vagy példaként felhozni nekem nem volt...

    Mint egyik tanult kolléga megjegyezte, sokan átugorják azokat a szinteket és majd az 5-ös, 6-os esetleg későbbi szinteken jön a feketeleves. Én úgy gondolom, hogy ez természetes velejárója a tanulási folyamatnak. Meg már kezd elegem is lenni az állandó picsogásból, sírásból, most nem személyednek szól, de már végre leírom.
    Aki játszani akar ezzel, de hozzáteszem bármi mással is, az tanuljon meg játszani vele. Nézzen videót, olvasson fórumot és gyakoroljon de kurvasokat. El kellene fogadni, hogy az unikumok azok a játékosok 1%-át vagy kicsit többet teszik ki. De! Nem Ők fognak Téged sírva hazazavarni anyukádhoz, hanem a maradék 40-50%, az igazi középmag, akik nap mint nap leülnek és teszik a dolgukat. Lehet, hogy lejárnak pedózni is, de ki nem szarja le?? Ahogy Rocky mondaná: Nem az az érdekes, hogy hányszor ütnek le, hanem hogy hányszor állsz fel a padlóról...

    peace...

Új hozzászólás Aktív témák