Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Jokerdapro #183354 üzenetére

    Az IS-7 ha reverse sidescrape-el akkor ugyanúgy nem lehet belőni annál mégsem hallom soha hogy op lenne. Ezeknek a tankoknak ez a jó tulajdonsága, hogy erős a torony és be tudják ásni magukat és jól tudnak sidesrape-elni, de emellett van egy csomó minden amiben meg nem jók. Ha jól van a többi dolog balanszolva rajtuk akkor semmi probléma nincs belőle ha ebben ennyire jók és szerintem az IS-7 és obj705a is jól van balanszolva. El kell fogadni, hogy ebben jók és így alkalmazkodni hozzájuk. Ha találkozol eggyel ami be van ásva akkor vagy lerohanjátok ha kevés a supportja vagy le kell tojni és elmenni máshova harcolni. Nem nagyon van olyan pozíció egyik pályán sem ahova ha egy tank beássa magát akkor automatikusan megnyeri a csatát.

    Hogy megéri-e a 9-es tankokért kepeszteni? Akkor lehetne megmondani, ha látnánk már melyik tankokról van szó. Ha jól tudom még egyiket sem leplezték le. Ha legalább annyira kompetitívek lesznek mint a T55A akkor megérheti persze attól függően, hogy kinek mennyi ideje van grindelni értük. Egyénenként eltérő kinek éri meg és kinek nem. Ha például amúgy is kéne a kredit és sok 8-as tankot ugranál át a fejlesztési fában akkor amúgy is megéri sokat frontline-ozni. Frontline-ban én is le vagyok maradva, az előző kettő epizódot teljesen kihagytam és most is csak pár csatát nyomtam vagyis még a második 30 sincs meg. Majd egyben letolom ha lesz időm/kedvem hozzá vagy kihagyom, annyira nem izgat, muszájból nem fogok játszani vele. A ranked meg akkor is érdekelne ha nem lenne jutalom, mert ott szeretek játszani és megmérettetni magam. Illetve szempont lehet, hogy ha kötvény kell valamire akkor érdemes lehet rankedezni, mert abból sokat lehet szerezni.

Új hozzászólás Aktív témák