Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz DonMedve #177184 üzenetére

    Na szóval, az obj 705A-ról még régebben skill4ltu-tól láttam, hogy hol próbálja belőni.
    Ebben a két klipben megnézhető például: [1] [2]
    Azt mesélte, hogy gyakorlóban ő elég nagy arányban tudta ott belőni. Amit szerintem nem tud, hogy ez csak akkor működik ha kicsit magasabbról lősz rá és 120mm-es ágyú kell hozzá minimum. Ebben az esetben a "motorháztető" az amit lősz, az 40mm és ezt overmatch-eli a legalább 120mm-es lövedék.

    Gyakorlóban a fórumtárssal megnézve az jött le, hogy magas tankkal, például E100-zal nagyon könnyű így belőni viszont egy normál magasságú tankkal mint például a super conq eléggé lutri, hogy eltalálod-e azt a kis felületet ami penetrálható. Vagyis a gyakorlatban csak akkor alkalmazható jó hatékonysággal ha az egyik tank jóval magasabban vagy alacsonyabban van a másiknál. Ilyenkor a torony szélénél a test felett lőhető a tank.


    Ilyenkor gyakorlatilag ezt a zölddel jelzett 40mm-es lemezt lőjük.

    (#177191) @DVlad:
    Kötvényt én gyűjtöm, másra egyelőre nem nagyon jó. Amire egyedül használni szoktam az az, hogy pótkaját rakok a tankba tűzoltó helyett és a legénységnek meg kötvényért adok tűzoltás skill-t. Arra jó, hogy nem ég porig a tank, de azért jóval több ég le mint ha lenne poroltó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák