Új hozzászólás Aktív témák

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz zodo #172355 üzenetére

    E50M: fogalmam sincs miért szereztem meg anno, de megvan. Én Leo 1 párti vagyok, mert a mozgékonyságot és az álcát sokkal jobban ki tudom használni, mint a páncélt.
    Nos, most viszont elővettem az E50M-et méghozzá a 10 light megölése küldetéshez és azt kell mondanom, hogy tökéletes volt rá. Rá kell érezni az E50M-re. Teljesen más játékstílust kell vele alkalmazni, mint a Leoval és mivel azt próbáltam ezzel is játszani nagyon nem adta. Viszont, ha ráérzel és mersz vele támadni és első sorban harcolni, akkor tényleg jó tank. Az E50M-el egy olyan stílusban kell játszani, mint szerintem semmilyen más tankkal, ugyanis ki kell használni, hogy brutális tömege van és hozzá még sebessége is. Ezt a lightos küldetést úgy csináltam meg, hogy megkapva a start jelzést teljes sebességgel mentem a lightos bozótok felé és ha jött az ellen lightja egyszerűen letoltam a pályáról. Igen sokszor jelentett ez azonnali halált, de meglepő módon nagyon sokszor nem, mert a tank kibírta. Az ellenfél se tudta ezt az akciót mire vélni, főleg, ha T8-as csatába kerültem. Nálam jobb játékosok kezében szerintem brutálisan jól működhet, aki jól megérzi, hogy mennyi fér bele az nagyon jó köröket tud vele menni. Természetesen a Controlled Impact kötelező a vezetőre. Szerintem több killem van rammolásból, mint sima lövésből vele. :D Simán nekimegyek a JPZ-nek, meg a Type 5-nek is vele. Persze ott én kapom már a nagyobbat, de így is simán lehet róluk is leszedni ezzel.

Új hozzászólás Aktív témák