Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz kchryss #166817 üzenetére

    Átment? Miért nem nulla sebzés kritikus akkor?

    Jimmy, most lett meg a nagy cső. A kicsivel sokszor azt éreztem, hogy túl gyorsan tölt ahhoz képest, milyen a tank mobilitása (közepes). Értsd ez úgy, hogy szerintem egy gyors tankhoz illik a gyors töltés, egy lassabhoz meg inkább a nagyot pukkantó ágyúk, és itt is ezt érzem, hogy jobban működik a nagy ágyú. Odamegyek, pofánverem, 12 mp pihi.
    Igazán optimálisnak a kettő közötti, 9 mp körüli töltést és 500-as alfát tudnék elképzelni, de nem kívánságműsor...
    Mindenesetre egyelőre jobban bejön a nagy ágyú, és már második meccsre többet sebeztem vele, mint előtte bámikor a kisebbel... A töltésen kívül a többi stat hiába rosszabb, nem érezni, így az a kérdés, bejön-e neked a hosszabb töltés/nagyobb alfa kombó, vagy inkább a pörgősebb ágyút szereted.
    Én most úgy érzem nem lesz nehéz kihúzni a budit, perszeajd meglátjuk. Holnap lesz időm játszani, majd nyomulok vele, aztán ha mást tapasztalok, leírom.

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák