Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz h1mpi #166242 üzenetére

    Tudom hogy nem ugy ertetted, hisz hetkoznap tuti nincs idod egy egesz napot jatszani, sot meg akar hetvegen sem, mondjuk nekem lenne idom, azaz lett volna - azonban aztan nem lesz - csak epp mar unom, mostanaban a klanban sincsenek bent sokan, ha meg bent vannak sem nagyon jonnek szakaszba, es - habar az sem gond ha egyedul jatszom - emiatt meg inkabb elmegy tole a kedvem.

    Simulacrum ne is mondd, az elso 9es TD amit kihuztam a JGDTiger volt :C ez volt az elso magas szintu jarganyom.
    Csak utanna lett E-100, majd E50M es utoljara Maus, meg melleje IS-7, de azt nem szeretem, ellenfelkent nehez volt kinyirni, engem meg csak akkor nem lonek ki belole, ha nem akarjak :DD
    Majd egyszer ha ugy lesz, csapathatnank egy Jagdtigeres kort, ha az alvazat el tudod rejteni es picitt beforgatod, akkor a felso 250 mm-es resszel neha lehet pattintani...es igen az agyuja egy alom :)
    Egyszer meg az elejen a lanc mellett az alvazon szembol belottem azt az amcsi TD behemotot, ugy orvendtem, mint majom a farkanak :DDD

Új hozzászólás Aktív témák