Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz BÁ Nutrition #163731 üzenetére

    Ne is mondd, most próbálom az első 3 markomat, és tegnap este 94%-ról estem vissza 92%-re, mert egymás utáni 3 csatában is artyk szedtek ki. Ne tudd meg, hogy mennyire ideges voltam. És ez még csak egy tier 5-ös tank, lassú heavy (churchill), az artyk elől nem lehet elbújni, mert minden mögé belőnek, sokkal pontosabbak a tier 5-ösek, mint a magasabb szintűek, és arányaiban sokkal nagyobbat is sebeznek. Persze én voltam a hülye, hogy ezt a tankot választottam, nagyon lassú, a páncélja a saját tierjében sem ér sokat (a tornyát gold nélkül még a tier 4-esek is simán átlövik), amúgy sem vagyok szinte soha top tier, és szinte soha nem tőlem függ, hogy tudok majd-e eleget sebezni, mert ha nem arra jönnek az ellenfelek, amerre én megyek, akkor nem lesz sebzés. Az sem mindegy, hogy mennyi saját csapattárssal indulok el egy irányba, mert sokszor már addigra ledarálják az ellenséget, mire pozícióba érek, vagy épp fordítva történik.

    [ Szerkesztve ]

    Pénztárca bemutatók: https://www.youtube.com/playlist?list=PLYQxd5Rbby46cPtVVMQodEGZuxZm7csIo

Új hozzászólás Aktív témák