Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz zozyk #158393 üzenetére

    Osztán miből jött le, hogy nem koppant nékem? :) Még jeleztem is, hogy frappáns. :))
    Én aztán vevője (meg adója :D ) vagyok mindenféle humornak, legyen az együgyű marhulás vagy éppen rosszmájú beszólás, utóbbira nem vagyok büszke, de hát a zinternet már csak ilyen :DDD
    (Egyébként régóta esedékes lenne már ennek a topiknak egy személyes találkozó, le merem írni, az összes sértődés, rosszallás, félreértés kisimulna egy-két sör mellett! Épp a minap vettem részt (szervezőként) egy teljesen más érdeklődési körű internetes közösség éves találkozóján, és hát bizony újfent csak megerősítést nyert mindannyiunkban, milyen közösségépítő és erősítő jellege van az ilyen összejöveteleknek. Ja igen, idestova 11. éve vagyok annak a közösségnek a tagja és már 8 ilyen találkozón vettem részt - azt kell mondjam, a "keménymag" már úgy jár össze, mintha mindig is ismertük volna egymást, pedig csak a közös hobbi és az internet volt a kapocs. :K És én már viszonylag "újkeletű" tagja vagyok annak a társaságnak, vannak ott jóval régebbi motoros kollégák nálam.)

    SoulReaver
    Egen, én is ettől félek mostanában, utóbbi ~300 meccs elég jól sikerült, félek benyalom a sz*pót, aztán leshetek. :DD

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák