Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Linkin1994 #131692 üzenetére

    Ezt en sem ertem hidd el, mert engem is bosszantott noob koromba ha kinyirtak, de lehet egyeseket kielegit az, ha 1-2-t lonek, vagy kilonek egy alacsony HP-s tankot, az emberek kulonbozoek, kulonbozo igenyekkel es egyeb dolgokkal, lehet valaki nem tud elni az okostelfonja nelkul, engem pedig teljesen hidegen hagynak, nem erdekel a letezesuk, nekem eleg egy egyszeru telefon is.

    rlazol neked is tokeletesen igazad van, en mindossze arrol beszeltem, hogy meg ha akar is egy piroska tanulni, meg miegymas, akkor is korlatozott a lehetosege egy stock tankkal, es azzal, hogy nem ismeri a jatekbeli viszonyokat, amit viszont csak utannajarassal es tapasztalatgyujtessel lehet elerni, es lehet egyeseknek nincs idejuk, kedvuk, vagy csak nem erdekli oket a dolog, meg raadasul jatszanak gyerekek is, akiktol nem varhatod el ezeket a dolgokat.

    Sokkal egyszerubb a World of Warships, mivel mindegy hogy milyen hajod van, sebezni tudod a nagyobb szintueket is, nincs lepattano, 0 sebzes, lanccal benyelt aranyloszer stb.Mondjuk felsobb szinteken lehet hogy van ilyen is, mert a hajok is kapnak vastagabb pancelzatot, de mondjuk ott joval egyszerubb, nincs annyi lehetoseg a taktikazasra, keves a domborzat, olyan mintha 15 tank allna a mezon szembe 15 masik tankkal.

Új hozzászólás Aktív témák