Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    Engedjetek meg, hogy en is hozzaszoljak a Carasc0 kontra PH perhez :DD

    Mindenki - a gyenge, a kozepes, a jo, a nagyon jo, az unikum, es szuper unikum jatekos - ertse meg, hogy vannak olyan jatekosok, akiket nem izgat statisztika, wr, gunmark, tanks mastery stb dolgok.Egyszeruen csak szorakozni akar - ez alatt azt ertsd, hogy lo a tankkal, semmi egyebet - a jatek elejen en is igy voltam, mentem ki a mezo kozepere, aki ott volt az lottem, gozom nem volt gyenge pontokrol, meg egyeb ilyen hulyesegekrol, nem is izgatott egyaltalan, en csak siman lovoldozni akartam a tankokkal, aztan csodalkoztam, hogy je', ki lehet fejleszteni a kovetkezo tankot, nosza tegyuk meg, mert gyult mar ra epp
    eleg XP - nem izgatott hogy az XP-t 100-assaval csinaltam, azaz 1 csata helyett 10 csata alatt gyujtottem ossze, ezek olyan dolgok voltak, amik teljesen hidegen hagytak - szoval csak szorakozni akar, mert van 1 folos oraja, nincs neki ideje sem kedve, meg nem is erdekli a pancelatutes, a sidescrape - mondjuk azt sem tudja hogy mi az, szoval hogy is izgatna magat, olyasmi felol, amirol nincs is tudomasa, nemde ?, nincs neki 10 oraja ra, hogy bemagolja a lovegek pancelatuteset tankonkent, egyaltalan hogy megtanulja hogy milyen tankok vannak a jatekban, ez mind mellekes, nem is erdekes, a lenyeg a szorakozas, a lovoldozes, az ugye mar kerdeses, hogy mekkora sikerrel.
    Peldaul en - es itt most nem rohogni !!! :(( :DD - kb az 5 ezredik !!! csatam korul (ha jol emlekszem) tudtam meg, hogy van belso nezet, azaz a Shift, addig kulso nezetbol lovoldoztem a TD-kkel es esetleg mas tankokkal - meg lehet nezni :C [link]
    hogy milyen eredmenyeket csinaltam a Hetzerrel, Stuggal, Jadgpz IV-el, mar a JP-nel jartam, amikor asszem itt a forumon valaki veletlenul be nem irta, igy szereztem rola tudomast.Eddig leirtam, hogy kb hogy gondolkodhat, erezhet egy Carasc0-hoz hasonlo kaliberu jatekos (pl en, az elso 5000 csatamig), habar
    - es majd erre figyeljen fel Caras0 - mar tier 2-3-ban szoget utott a fejembe, hogy mi a feszkes feneert nem tudom en beloni a KV-1-et ?! Igen ? Na megallj, az anyad joistenit ! ugyesen kikerestem azt a jarganyt, amit elmeletileg ki tudtam viszonylag hamar kutatni, nevezetesen a Marder TD-t es minek a 103 vagy ilyesmi atutese mar biztositotta, hogy nemi sikerrel at tudom utni a Tier 5 mumusat, a KV-1-et.Persze a jatekstilusom igy is csapnivalo volt, de legalabb mar megtettem az elso lepest, gondolkodtam, hogy hogyan tudnek lebirni egy KV-1-et, es mifele jargannyal.Aztan elindultam a nemet TD es kozepes, meg nehez tank ag mellett a ruszki kozepes, nehez, es az amcsi kozepes es nehez agon is, sok csatat vivtam, napi 8-10
    ora jatek, kozben figyeltem dolgokra, a jatekon belul irtak, hogy egyes tankokat hol lehet megloni, aztan en is fedeztem fel magamnak weak spotot - ilyenkor voltam a legboldogabb.Kozben bosszantott egy rakas dolog, amit nem ertettem, pl meg az elejen ugye, 2011 es 12-ben pl a 6os tankok is osszekerultek 9es
    tankokkal is, nem ertettem, hogy valaki a messzi tavolbol lo ram, es en nem latom, hogy letezik ? Akkor rakerdeztem a forumon a dologra, es nagyjabol felvilagositottak, hogy hogy is mukodik a dolog, de akkor is sok vita folyt mar a spotolasi tavolsagrol es egyebekrol.Es akkor meg nem beszeltem 1-2 dologrol, ami elosegitette azt, hogy a piroskak nagyon is pirosak, a lilak meg sotetebb lilak legyenek, nevezetesen az akkori premtankok (Type 59, KV-5 stb) es a premfiok nyujtotta elonyokrol, tehat hogy en alap tankkal es 75%-os legenyseggel kinlodtam, addig az, aki elvezte a prem elonyoket, mar teljes felszereltsegu tankkal - mert volt ra neki mar eleg ezustje is - es 2-3-4 soros legenyseggel nyomatta.Hat teljesen nyilvanvalo, hogy mindig en maradtam alul.Nem biztos hogy jo huzas a jatekosokra nezve egy rakas OP tank behozatala a jatekba, de belathatjatok, hogy igy nemileg azok a hatranyok amirol az elobb beszeltem a piroskak eseteben, kisse kiegyenlitodnek, mert hiaba van neked op-ebb legenyseged es jol felszerelt tankod, mostmar te kell kinlodj, hogy legyozd a piroska op tankjat, ami nem az o erdeme, de legalabb kapott 1 plusz kis eselyt, hogy te ne nyird ki azonnal a jol felszerelt tankoddal es legenysegeddel, es egyebekkel, itt a tapasztalatot ertem.Szoval remelem ertheto, magyaran, tessek, ha te olyan tokos jatekos vagy, akkor menjel egy tok alap tankkal es legenyseggel, es akkor mutasd meg, hogy ki a legeny a gaton.
    Erdekesseg, hogy a munkatarsam (WOT-ozik is nehanapjan, neki annyi az orom hogy lovoldozik, karomkodik ha pattan, ha meg valaki bemegy eleje, es lemeszaroltatja magat, akkor orul mint majom a farkanak, kb ennyi az o WOT-os tudomanya), naszoval ez az urge nekifogott League of Angelt jatszani (FB-os jatek, volt mar elozoleg neki 2 karaktere) es elcseszett ra kb vagy 6-7 vagy 800 fontot - ilyenkor amikor nem birt magaval, akkor en kellett neki kolcsonadjak, nade ez nem tartozik ide, a lenyeg, hogy baszogatott engem (mivel en is nekifogtam), hogy hat te miert nem gyujtottel eleg nyersanyagot, vagy miert nem nyertel ezt, meg azt ? Mondom neki : toki, ugy konnyu, hogy van 10-20 ezer gyemantod a jatekban, es minden a kutya fa.../fulit meg tudsz vele vasarolni, akkor persze hogy te nyered az osszes esemenyt, stb, mondom penz nelkul ez nem olyan egyszeru, de csak haborgott, hogy hat az anelkul is kell menjen stb.Aztan vege lett Vig Andrasnak, es mar nyema' gyemant, egyszer megszolitott, hogy na baszki, rohadt nehez gyemant nelkul eredmenyt elerni, na mondom, ugye-ugye, hogy nem minden olyan szep rozsaszin, ahogy azt a gyemantokon keresztul latod, ize, lattad.
    Szoval, a piroskak kapnak eselyt es sikerelmenyt cserebe penzert, aki meg jo jatekos az ugyis le tudja oket nyomni, mert a serpenyo masik feleben nala ott a tapasztalat, a jol felszerelt tank, legenyseg, aranyloszer, szoval szerintem nem kell sirni, ha neha az ilyen jatekos is veszit a piroska ellen.Megy tovabb az elet, es kesz.Habar vannak sportszerutlen dolgok is a jatekban, nevezetesen egyszer - akkor eloszor es utoljara - majdnem foldhoz vagtam en is a billentyut :)), ugyanis a JgdPz IV-el voltam, es egy kozepes tank bejott a seggembe, es ugy allt be, hogy nem tudtam sem jobbra, sem balra fordulni, es addig lott, amig ki nem kuldott a garazsba, na akkor itt nagyon felment a cukrom, hogy hol itt a sportszeruseg, mikor nekem eselyem sincs loni, dehat ez van, aztan a sajat karomon tanultam.Igaz hogy nem nezek videokat (kisse azt is csalasnak erzem, hogy valaki a szajadba ragja hogy az adott terkepen hova menj stb,de vegulis hasznos, es lehet hogy kell is a kezdobb jatekosoknak, en nem hasznalom ezt a lehetoseget), a palyakat sem ismerem tokeletesen, habar a sok csata miatt ugymond van egy kis ralatasom hogy merre vagy mit kellene csinalni, persze nem mindig valik be, a tankok gyenge pontjait nagyjabol ismerem, de olyasmit, hogy bemagoljam hogy melyik loveg mennyi ido alatt tolt az nem tudom elkovetni, egyszeruen nincs hozza idegem, hogy ennyi idot es energiat beleoljek, valahogy ugy vagyok, hogy ahogy esik, ugy suppan, annyi eszem mondjuk van, hogy a megtartott tankjaimat mindenfele joval felszereljem, es torekedjek a legenyseg mielobbi fejlesztesere.Szoktam orulni, ha sikerul tank aszt csinalni veletlenul - tavaly es iden nem sok jott ossze :)) - vagy egy ket jobb eredmenynek vagy plecsninek (azok is hol vannak mar), habar egy ket dologra azert en is buszke vagyok, pl olyan 2013-ban egyszer az egyik heten en voltam a legnagyobb WR-t elero jatekos a KV-13-al (akkori kedvenc tankommal), meg hogy a TigerP-vel en is unikum vagyok :)), egyes tankokkal meg sotetzold es egyeseknel a WR-em is jo, habar az atlagsebzesem nem uti esetleg a kivant szintet, mindenesetre azokkal a jarganyokkal ugy erzem, hogy kisse a mi oldalunkra tudom billenteni a merleget, azaz, mar en is bele tudok szolni picit a csata vegkifejletebe,mert nekem az okoz oromot, amikor a mi felallasunk a jo, es lenyomjuk az ellent, tokmindegy nekem hogy 14-15-re nyerunk, vagy 0-15-re, mondjuk ez a masik csapatot minositi, de nem izgat tulzottan, ahogy a gunmarkok sem - habar ha volnanak, akkor talan tudnek veluk dicsekedni :)), egyszoval, en egy atlagos, esetleg azt merem megkockaztatni hogy picitt atlag feletti jatekos vagyok, nekem ez igy megfelel, nem leszek egy Diegho szintu, mert nem is vagyok ra kepes, de meg ha kepes lennek is, akkor sem erne meg nekem mar a
    faradsagot, hogy annyi idot beleoljek a jatekba,mert egyszeruen nem erdekel mar a jatek annyira.Na koszonom hogy vegigolvastatok kis novellamat :))

Új hozzászólás Aktív témák