Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanislav84

    tag

    válasz rlazol #131028 üzenetére

    Ehhez csak annyit tennék hozzá, mint szintén 5000 csata alatti játékos (vagy, ha valaki új ágat kezd), hogy sokszor nem könnyű egy új játékosnak elkezdeni megtanulni ezt a játékot, pláne, hogy szerény véleményem szerint Tier 3-4 a lehető legrosszabb tanulási felület a játékban. Inkább tier 5-től kezded el igazán tanulni a játékot. És nem azért, mert addigra érik be, hanem, mert a tier 3-4 tankok egyszerűen annyira irrevelánsak már +1 tierben is, nem hogy +2-ben, annyira nem tudsz hatással lenni a csata kimenetelére, hogy nem sokat tanulsz belőle... PLÁNE, ha még mondjuk "csak" 75%-os legénységed van. Ezt most újra tapasztaltam a svéd ágak húzásával, és tier 5-ig förtelem volt...

    Nem csak én, de sokan mások is többször hangot adnak annak, hogy a WG-nek a jelenlegi tier 3-4 matchmakinggel tennie kell valamit, mert nem hogy a kedvét meghozná az új játékosoknak és fokozatos nehézséget jelentene, hanem csupa negatív élménnyel és sikertelenséggel gazdagodnak. Mondhatnám itt a hajós játékukat példának, ahol ezt megoldották...

    Zolee11 (#131026)

    Javasolom olyan tank ággal kezdj el játszani, amivel tényleg megtanulhatsz bizonyos alapvető dolgokat, játékmechanikát. Ehhez például tökéletes mind az orosz KV-1 heavy tank ág (amit mások is mondtak), vagy az amerikai tornyozós heavy vonal. TD-k közül a német ágakat tudom javasolni, a medek közül pedig szintén vagy az amerikai vagy az orosz vonal jó kezdésnek. Light tankokat pedig szerintem egy jó ideig felejtsd el, amíg nem tudod, hogy a felderítés és rejtőzködés hogyan működik a játékban. Ezekhez és sok minden máshoz is tudom javasolni a WG által kiadott informatív youtube videókat, de ezen kívül sok más neves (akár magyar) youtube-ostól is tanulhatsz. Egy idő után pedig ha már az alapok mennek, érdemes a jobb játékosok streamjeit nézni és abból tanulni. Több mindent is el tudnék én is mondani neked, de nem férne bele egy ilyen fórumbejegyzésbe. :) Ha egyszer érdekel, keress meg játékban Syrn84 néven.

    Mindenki kezdi valahol... és ettől nem kell megijedni. Én mivel szeretek utána olvasni a dolgoknak, ezért alapból már kisebb előnnyel indultam, amikor elkezdtem játszani... és nagyjából 600-2000 csata között kezdtem ráérezni a játékra és kezdtem jó eredményeket produkálni, Csak idő és hozzáállás kérdése.

    Végszóként, hogy kezdőként is el lehet érni egy szintet "viszonylag" hamar.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák