Új hozzászólás Aktív témák

  • Mcray

    senior tag

    válasz jano_77 #13081 üzenetére

    Most lett meg a Tiger 2 nagy lövege. Hát megint ugyanaz mint az IS-3 esetén volt. Gyakorlatilag új tankot kaptam. Maga a tank szerintem fantasztikus, de kéne vezetnem egy naplót, hogy milyen csapatokat kapok ezzel a tankkal, mert nyerni nem tudok vele annyit amennyire a tank képes lenne, mert minden körben ahol jól játszom és végre tank ász is járna érte, ott állok 5 győzelemmel, míg a csapatomnak nulla van és jön 10 tank és megesz.

    Más: IS-3... Wargaming miért nem veszi le a textúrát az IS-3 tetejéről és csinál belőle nyitott tornyos gépet mint a T-28 Proto? Mert a legócskább lövegeimmel is ha eltalálom, mindig sebződik a torony felső rész és jön a chatben a szöveg: "Motherfucking aimhack bitch. Fuck your haxxor!!! Your tank cannot even pen my tank with gold ammo you noob. Im reporting you you cunt cheater fuck " és hasonlók :DDD

    Megjegyzem, hogy amikor én tier 6-ban 100 penes löveggel IS-3-makat cincálok szét 1V1-ben, akkor a csapatom mindig mögöttem áll 2 sarokra és várja, hogy meghaljak. Amikor végre meghaltam, akkor jönnek EGYENKÉNT "Segíteni" és elveszítjük a nyerésre álló csatát...Csak ez fáj nekem ebben a játékban...

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Új hozzászólás Aktív témák