Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz 4580693 #128085 üzenetére

    Azért a többlet xp-ért meg is kell ám dolgozni.
    Sok múlik a csapaton is azaz mint utaltam "szerencse kérdése" mivel ezek a gépek sem elpusztíthatatlanok így hamar ott is maradhatnak pláne ha sebezni sem sikerül vagy ha nincs támogatás és akkor hiába minden.
    Különben pedig mennyi olyan csata van ahol a hátul sunnyogó nem orosz med kap több xp (mert nem csak sunnyogásra lettek kitalálva) vagy épp egy arty szerepel a top három xp szerzők közt?
    Nagyon sok és úgy gondolom tudni kell kihasználni a maximumot amit enged a járműved valamint a csata.

    Hozzáteszem lehet én vagyok a noob ami biztos de sosem érdekelt mennyi xp-t kapok egy adott tankkal.
    Jó ok a fejlesztések idején igen de már egy fullos tank esetében biztos nem azt lesem a csata alatt hol tudnék xp-t növelni mert az tuti görcsös akarást szülne aminek általában nincs jó vége.
    Minden tanktípusnak meg vannak az előnyei és hátrányai ez köztudott, lehet választani ki miben találja meg a szórakozását vagy a céljai elérésének favoritját.
    Rendszert ami valóban nincs jól leosztva meg vagy elfogadjuk vagy sem, ezen kár agyalni.

Új hozzászólás Aktív témák