Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Ebit #122133 üzenetére

    Franc tudja.

    T8+ tankokkal nem gond a meccsenkénti 1500+ sebzés összelövése, így hamar össze lehetne szedni a 8x150k-t.
    Viszont a frag nem magától értetődő, abban meg előnyben vannak a kicsi, gyorsan lövő tankok.
    Elég gyakori az, hogy hiába osztasz ki 2-3k sebzést nagy heavyvel vagy TDvel, de az ellenfélnek mindig marad 0-100 HPja, aztán a pofátlan lightok/medek lenyúlják a fragot, mire újra tudnál tölteni 15+ másodperces töltési idővel.

    Kicsi tierben viszont nincs elég HP pool a sok sebzés kiosztásához, 5-600 sebzés/körrel elég nehéz összevakarni a 8x150k-t.

    Kb. T7 vasaknál van meg az egyensúly a meccsenkénti 1000 sebzés + 1 fraggal, ott kb. 150 meccsből kihozható egy token.

    Nem megfelelő tankállománnyal viszont lehet szívni rendesen, nekem sem volt hatosnál nagyobb cseh, meg japán tankom, maraton közben vettem meg a T-34-100-at, meg a Chi-Ri-t, így 210-215 meccsbe került ezen tokenekhez szükséges sebzés kiosztása. :(

    Ezzel szemben WT4-gyel mentem 80 kört, ~140k sebzés, 80 frag.
    Maradék 70 fragot meg hamar össze tudom szedni Pz4-gyel, eddig valami 1.3 frag/kör az átlagom vele.
    Kb. 80+50 körből fog állni a német token.

    Kínaiaknál is bőven megvan az 1+ frag/kör a Type58-cal, ha meglesz a fragok 75%-a, akkor váltok majd 110+WZ-111-re a hiányzó sebzéshez.

    Pontos számokra nem emlékszem, mert nincs közelben az excelem.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák