Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz EQMontoya #111546 üzenetére

    Kedves EQMontoya!

    Amikor nekem annyi csatám és olyan statisztikám volt, mint neked, én még azt sem tudtam, hogy van ez a fórum. Legalább háromezer csatát lenyomtam, amikor először találkoztam itt a nálam sokkal tapasztaltabb fórumozókkal. Eleinte nem is szóltam hozzá, később már mertem kérdezni, de vitába szállni a nagyokkal a mai napig nem akarok/tudok/szeretnék.

    Nincs még 800 csatád sem, de te már meg tudod mondani a tutit. Ez derék dolog. Nyilván te egy őstehetség vagy, a T1-4 tankok mágusa. Ismersz minden pályát, tankot és tisztában vagy az MM alakulásáról is, hiszen ilyen csataszám alapján már lehet statisztikai adatokat felállítani. Hát nem!

    Javasolnék neked valamit: kérdezz sokat, olvass sokat, nézz videókat olyanoktól, akiktől tanulni lehet. De nem javaslom neked a vitatkozást olyan dolgokról, amikkel kapcsolatban egészen egyszerűen nincs elég tapasztalatod. Tanácsos elhinni azt, amit a többség állít, még akkor is, ha te egészen másképpen gondolkodsz a dologról. Ilyenkor ez egyszerűen user error...

    De hogy ON is legyek:

    HT küldetésnél a sebezz öt belső modult, vagy legénységi tagot feladatnál járok. Nyilvánvalóan nem jól csinálok valamit, mert bármivel próbálkozok, nem akarja az igazat. Annyi láncot és löveget, mint mostanában még soha nem sebeztem, de belső modulok alig sérülnek. Próbáltam már mindenféle lövedékkel, kis- és nagy kaliberrel, de valahogy nem adja be. Pedig azt gondoltam, hogy ez lesz a legkönnyebb HT küldetés...
    Mit javasoltok a sikeres teljesítéshez?

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák