Új hozzászólás Aktív témák

  • Motyi

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy kis tapasztalatot osztanék meg gépbővítés/fejlesztés előtt állókkal. Ismerősöm kért meg, hogy segítsek új CPU-t és videó kártyát venni a gépébe, csak WoT-hoz.Pénz nem volt sok és nehezítésnek ott volt, hogy 2560x1440 -es felbontású a monitora. Én úgy voltam vele, hogy inkább FullHD-ba fog tudni fullosan játszani, 1440p-re maximum egy közepes grafikát jósoltam.Csak CPU és VGA kellett, a keret 110k volt. Ebből lett egy kis I3 4170 (2 magos, 3.7 Ghz) és egy GTX 960 2Gb. Na most csak lestem, hogy így 2560x1440-ben, HD kliens, minden maxon (csak a Motion blur van kikapcsolva, mert zavarja az elmosódás) 50-70! közötti FPS produkál a játék, amennyiben csak az árnyékokat maxról közepesre veszem a min fps is 60 felett van úgy 65-80 között változik pályától és helyzettől függően. Lehet csak nekem voltak túlzott elképzeléseim a gépigényről, de elég megdöbbentem (főleg, hogy netes fórumokon is 1440p-hez min GTX 970-et ajánlanak). Szóval ha csak a WoT a cél akkor nem kell túlzásokba esnünk még FullHD felbontás felett sem. :)

Új hozzászólás Aktív témák