Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    őstag

    válasz Phobion #103793 üzenetére

    Kb minden tankot érdemes megvenni, max nem tudsz vele játszani. Az éjszaka meglett az FV TD... Az első csaták borzasztóak, Valahogy nagyon elmarad attól az élménytől, amit három négy hónapja az utolsó alkalommal teszten játszottam vele. Nincs meg az az érzés, hogy tudok vele hatni a dolgokra, Állandóan problmám van a helyezkedéssel vele, gundepression baromira hiányziik, valamint a tornyot szemből több helyen is belőtték, ahol nem gondoltam/emlékeztem, hogy belőhető... 10 egynéhány csata után negatív érzésem van vele, meg kb 150k bukott credit. ( Bár lehet, ez még a Tortoise utóhatása, egyszerűen idegbajt kaptam attól a front papírtól. 9-10ben semmit nem ér, ha lőni szeretnél, tökmindegy hogy helyezkedsz, belövik mindkét oldalt, és a pályák igen magas hányada közelharcra van kihegyezve.... )

    Szóval valahol nagyon nem tudok vele játszani most, tippeket kérnék, esetleg replayeket, ti hogy használjátok.

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák