Új hozzászólás Aktív témák

  • fody73

    tag

    válasz rlazol #102661 üzenetére

    Na vegyük sorra!
    Csak a tisztánlátás kedvéért.

    Négy és fél éve játszom napi szinten minimum 1 órát a játékkal ugyanazzal a konfiggal, amit saját kezűleg állítottam össze(meg még egy párat ezen kívül)! ;) Tehát kijelenthető, hogy a játék és a gépem hibáival is tisztában vagyok, és ha úgy adódik a gépem hibáit orvosolni tudom. :) A játékét sajnos nem! :( A windows-t természetesen azóta már párszor újratelepítettem, de egyszer sem a WOT problémái miatt. A játékot talán csak egyszer telepítettem újra, de akkor is csak azért mert tönkrement alatta a vinyó. E röpke 4 és fél év alatt érdekes módon a gépem mindig egy újabb kiadott patch után hibásodik meg, vagy a netem (DIGI 100/100) hirtelen elkezd szakadozni, vagy a Win összeomlik és kidob az asztalra a játék mintha atl+f4-et nyomtam volna! :( Természetesen ezek a hibák a következő micropatch(-ek) kiadása után eltünnek, és a gépem is hirtelen megjavul. :U Pontosan ezért, a topik indulása óta engem itt még (ha jól emlékszem) nem láttál rinyálni! ;)
    Úgy mint eddig is várom a csodát, de az egyébként stabilan működő gépemet nem fogom ..sztatni. :N

Új hozzászólás Aktív témák