Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz Chabe89 #8642 üzenetére

    Fejlesztett Izut vittem már.

    Yama 158k elsőre... és kihagytam csomó lehetőséget így is, mert szokatlan volt, hogy nagyon lassú az ágyúforgása.... de itt sincs semmi gond... és ezen a teszten sokkal kevesebb a noob, mint a néhánnyal ezelőttin, amin voltam... akkor mindenki mutogatta az oldalát, itt már nem igazán, de még így is... ez a hajó egy állat... első ágyúval triplacitet lőttem Montiba? Második ágyúval duplát? :Y Egyszerűen olyan a Monti után ezzel játszani, mintha léptem volna felfelé 2 tiert... brutális. Cirkálókba elölről-hátulról olyat lő, hogy jaj... szerintem 5k alatt nem lőttem cirkálóba vele... :D Iszonyat.
    Ráadásul jó az MM! Nagyon kevés a romboló, egy csapatban 3 volt a legtöbb, amit láttam.
    Ja meg a Yama torpedóvédelme is... :Y Shima oldalba kapott, legalább felét felfogtam, és több mint fél hp-val mentem tovább.. kell ez a gép. :D

    Új map is jó, amit láttam eddig... illegve az egyik (nem jut eszembe a neve most) kapott egy szigetet középre, az eddig nagyon jól működik, nagyon jó meccset mentünk rajta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák