Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpazzMaticus

    tag

    válasz ddt500hu #51796 üzenetére

    Akkor neked meg azt mondom, hogy szerencsés felfogással állsz hozzá, de nem te vagy a többség. Az egy dolog hogy az üzleti része nem érdekel, de azért abban egyetértünk, hogy egy játék sikerességének mércéje a bevétel, hogy mennyi manit keresnek vele, nem a te "szakmai" megfigyeléseid, a játékmenet és annak hiányosságai számítanak.
    Az a helyzet, hogy azért van benne 50K-s meg drágább csomag, mert van neki piaca és nem is kicsi, mert különben nem raknának bele ilyet, ugyanis ők pontosan látják a kifizetések alapján hogy mire van igény.
    És amíg a 25-30-50K-s "csomagok" így fogynak, addíg a játékmenet érdemben változni nem fog, mert az nem hozna annyi +bevételt a hozzád hasonló hozzáértő játékosok formájában, ha többen vannak akik inkább perkálnak valami új csillivilli akármiafaszomért.

    Nem akartam írni, meg kissé meg is hazudtolom magam minthogy : "A magunkfajta "népek" akik meg sem a "pézes", sem a ruszki részhez nem tartozunk, pofára esünk ez ügyben...", de nézd már meg az itthoni WoWs, WoT, WT, AW, stb. fórumokat mondjuk karácsony tájékán, és keresd a : " baszki csak vettem még 20-30-50-100 ládát pasztmek, meg aXY-gépet mer' most akcijós volt" hozzászólásokat, de csak akár lapozz itt vissza egy 15-20-oldalt, hogy hányszor találsz ilyen témájúakat.
    És ez csak amit bevallanak, és mi még csak egy jelentéktelen kis piac vagyunk... :D

    Ez most mem a másik zsebében turkálásaként írtam, csak hogy mik a is a "prioritások" a vásárlói oldal igényeiben. :DD
    Hát nem az ahogy te gondolkodsz, gondolom ezt látod, különben soha nem fejlődött volna ez a lootboxszarság ilyen szintűvé...

    Egyébként meg hozzászólásomban nem erről beszéltem, hanem arról hogy az oroszok megszokott otthoni üzleti politikájukból adódóan manipulálják a rendszert, és lehúzzák a külföldieket. Ezt teszik egyébként az üzleti élet más területein is, ezért van erre külön fogalom mint írtam nyugaton.
    Tapasztalatból alkották. :)

    [ Szerkesztve ]

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

Új hozzászólás Aktív témák