Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cheatergs

    senior tag

    válasz FoxiestFox #26699 üzenetére

    Igazat adok, h a magamfajta mediocre 50-es winrate-esek helyett a Blackkel rendelkezőkre érdemesebb figyelni, azonban a jelen téma nem hülyeség kérdése, hanem más játékstílusé.
    Ezért sincs értelme ajánlgatni másoknak, mert nem mindenki tudja uazt kihozni a unitokból.

    Én pölö képtelen vok megszokni a Gneisenaut. 3 toronyból legalább 1, de gyakran mindhárom úgy lő, mintha 200m-rel előrébb-hátrébb céloztam volna, ami meg talál, az szeret ricochézni v 2k-t hozni még ca-kon is. A hullja minden szögből nyeli a körönként 2-4k-kat még a New Mexicótól is, a 380-asoktól fölfelé már 6-8-akat. Torp viszonylag kis szöge miatt rá kell fordulni a célra, amit ilyen armorral büntet az ellen.

    Eközben meg tény, h másnak az enyémnél 2x jobb a statja vele, szal szimplán nekem nem felel meg.

    Ellenkező esetben meg én látom, h pl. az Ishizuchival általában pocsékul játszanak (rankedesek is). Semmi lecsúsztatás, mid-range, HE-AP, cover, így sokszor már a meccs felénél kiesnek, a többség rendre hátul is végez vele.

    NC-t nálam vh szögből is megtalálják a nagy kaliberek.
    Uakk kellemesen tok haladni vele, annak ellenére, h szó szerint egy hp pool, amiből meccs végéig szivattyúzzák a hp-t. 1x 1 Clevelanddel vívtam tragikomikus broadside 1v1-et, amikor a fél life-omat levitte, mire a negyedik (v hatodik, már nem emléxem) körre elintéztem. Lehet mondani, h én voltam béna, de amikor 40 pen mellé 20k dmg jár (AP-HE), ott asszem inkább az rng körül kéne keresgélni.
    Viszont NC-nél a gyenge páncélzatot ellensúlyozza a nagy lőtáv, amivel mid-hi távban lehet maradni a veszélytől, amit az Amagi +2,5kts-e nem kompenzál.

    Angle meg minden bb esetén alap, de még a mértéke se mind1.

    Mindig minden mindegy

  • olivera88

    veterán

    válasz FoxiestFox #26699 üzenetére

    Ezt még kiegészítem azzal h az hogy NC szemből is eszi a citet.. És itt nem arra gondolok mikor Yama citez szemből.. Bismarckra viszont ezt nem mondható el.

    LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

Új hozzászólás Aktív témák