Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandiras2

    senior tag

    válasz FoxiestFox #16164 üzenetére

    Sajnos nem mindig sikerül lelőnöm a teljes légierejüket. Gyakran csak 10-15 perc járőrözés a CV körül, ahonnan nem tudja felküldeni a gépeit, mert csak elhalnának ellenem. Ilyenkor ő a haját tépi, én meg unatkozok, és gonoszul vigyorgok. De ez is bőven elég. Nem azért csinálom hogy ebből legyek gazdag. Itten kérem keresztes háború van a MASTERHERO SKILLED ONE RACE ellen. És amikor adja, az nagyon jó! Kifogni egy nob csírát, aki egyenes vonalban reptet 4 kötelék bombázót... 18 gép 3 másodperc alatt. Sajnos nincs róla screenshot, de az ilyesmi erőt ad a folytatáshoz!

    Megvettem a rangert, és nem egyszerű. Gyakran széthullik a figyelmem a sok kötelék miatt. Ráadásul továbbra is csak 2 vadász kötelékem van, miközben a japi CV már halomban eregeti a rajokat. Harcoljak ellenük, meg derítsek is fel, meg vadásszak DD-re, és mindeközben tartsam a vadászokat a hajó körül, mert itt már mindegyik megmondja a töltőképernyő alapján hogy vadászokkal vagyok, és én vagyok az első számú célpontja.

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Új hozzászólás Aktív témák