Új hozzászólás Aktív témák

  • AzŐsgén2

    tag

    Nerfelték a Missourit? Egy ideje nem játszottam vele, de ma 8 bukta egymás után, úgy hogy alig tudtam 40k dmg-t összeszedni, de az is kinkeserves volt. Tény, hogy nem vagyok pro, de ennyire béna azért nem vagyok...
    Az milyen már, hogy 5km-ről 3 salvóból 1, azaz 1db gránát talál egy Monti oldalába, a többi vagy lepattan, vagy elé-mögé esik? Azért tudom hogy hova kell célozni, és tökéletes szögben volt, még csak nem is manőverezett a béna... :((( Ennyire azért ne vigyázzon már a tomatokra a játék...
    Történt valami változás, amiről lemaradtam? Még csak az sem lehet, hogy túl jó volt a statom vele, és azért húz le, mert 50% körül volt a winrate-m, 70k átlag dmg-vel, kilencvenvalahány csatával, szóval amúgy sem volt fényes, de akkor miért szopat ez a kurva játék? :W

    Milyen prémhajóval lehet még sok kreditet farmolni? :F BB, cirka jöhet szóba, DD nem fekszik nekem...

    Nem játszom már hardcore FPS-el. Öreg iszapszemű rája vagyok, rosszabbak a reflexeim, mint a monitorom input lagja.

Új hozzászólás Aktív témák