Új hozzászólás Aktív témák

  • stefanitsr

    senior tag

    válasz ledgeri #15412 üzenetére

    "Hogy lett meg, és miért?"

    Nem voltam józan amikor megvettem. :D Amúgy nem, akartam egy youtube videót csinálni róla. De tényleg überfos. Amúgy ahogy írtam is, veszel egy svietlana-t, hozzágondolsz +1 mm-et, némi lőtávot, kredit és xp hozamot, leveszel oldalanként egy torpedővető cső szettet és jó is vagy. Lassú, nincs páncélja, DD ágyúi vannak, aminek az újratöltése azért 2x annyi mint egy DD esetében, nem igazán tud messzire ellőni csak DD kapitánnyal akinek van AFT skillje, szóval effektíve nincs jó tulajdonsága. Pont a Murmansk fordítottja, az legalább gyors, van lőtávja van átütése, van torpedó lőtávja, spottere repülője, egyetlen közös van bennük, hogy ha oldalba lövi a kettőt egy scharnhorst akkor mindkettő megy vissza a kikötőbe. Csak mondjuk a murmansk gyors, gyorsan fordul, és némiképp gyorsabb mint egy kongo vagy scharn, míg ez... Nem tudsz vele elmenekülni sem. Gyakorlatilag pénzért/doublonért megvásároltad magadnak a jogot, hogy örök freefrag lehess.

    [ Szerkesztve ]

    RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

Új hozzászólás Aktív témák