Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz FoxiestFox #15261 üzenetére

    Na most akkor egyet mondjatok meg nekem, ha kapitánynál kifejlesztem a manual légvédelmet és a manual secondaryt akkor azt én irányítom nem az algoritmus? vagy az algoritmus fürgébb pontosabb lesz? ezáltal? vagyis nekem továbbra sem lesz beleszólásom?

    Steel ocean hát igen én ott is vagyok és időnként jobban élvezem. Nem ám egy túlbonyolított dolgok ezek a fejlesztések simán ebbe az arcad kicsit rambo játékba beleférnének, nem vesztené el az arcad stílusát, sokan örülnétek neki, nem lenne itt ennyi anyázás világszinten sem, még élvezetesebb lenne, nem vesztenék el az előfizetőket. Észrevettem, hogy rengeteg olyan opció visszaköszönt a WOT-ban amit a steel ocean-ban láttam és jó. Csak remélni tudom, hogy majd a WOW-ben is benne lesz egyszer. Nincsenek csodák ami jó azt érdemes átvenni és látom hogy nem is óckodnak tőle, hogy ki kitől az már más kérdés. A steel ocean nem régi csak amerikai szerveren van, német proxyval kell tolni ami segít sokat a pingen. Ennyi kész befejez, ahogy érzi a topic gazda törli vagy hagyja mindegy.

    [ Szerkesztve ]

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák