Aktív témák

  • tomazin

    veterán

    Sziasztok!

    Örülök neki,h vannak olyan emberek akik az értékes prociidejüket ilyenekre ''fecsérlik''.. ;)

    Látom,h néhányszor feljött már az a kérdés,h miért nem joinolnak a ph csapatban...
    Én csak most vettem észre,h van ez a fórum,mert gondoltam itt lehetnek olyan okos emberek akik tudnak nekem segiteni...so sztem defaultból mindenki a hungary-hoz joinol(magamból kiindulva).

    So egy kérdés a progihoz:Ugyi néha lementi ez a cucc a vinyódra,amit eddig alkotott.Ez otthon nekem 2,5%ot jelent.Azaz ha 47,4%nál tart és én kinyomom a gépet,akko rlegközelebb 45%nál kezdi.Ez nekem nem jó,mert az otthoni gépne,amit anyuka word-re meg tesó cs-re használ max megy egy órát és ki van nyomva..(ugye sprórolni kell az árammal)
    Igy egész 1 hét alatt sikerült egy csomagnak a felét kiszámolni(6-7h).
    Nem lehet valahol beállítani,hogy gyakrabban mentsen(kerestem mar,de nem találom :O )??

    A másik az ,hogy koliban minden géppel rendelkező ismerősömnek mondom,és eddig csak kifogást hallottam.Amit érdekesnek találtam az a következő volt(lehet,h hülyeség nem kell megkövezni majd :R ):
    ''A procik átlagos élettartama 3év.Ha nekem folyamatosan 100%on megy a proc akkor nekem be fog itt szrni 1-2alatt...etc....''
    Van ennek valami valóságtartalma???
    Előre is köszi és sikeres számítgatást mindenkinek :))
    (jah of kórsz vinfos wcg kliens)

Aktív témák