Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    válasz dangerzone #5196 üzenetére

    Ez mind csak ajánlás, nem kőbe vésett értékek. Általában semmi nem történik, ha túlléped, ezek a számok arra utalnak, hogy ha ennél több látogatód érkezik, akkor valószínűleg nem ebben a csomagban (és nem osztott tárhelyben) kell gondolkodni, hanem VPS-ben vagy dedikált szerverben. Sitegroundnál egyébként havi 100.000 látogatót ír a GoGeek csomag, az meg azért elég az esetek többségében.

    (#5197) CharlieDrop: A sablon nyelvi fájljai felülírják az alap WooCommerce fordítást, a sablonhoz pedig valószínűleg nincs magyar nyelv. PoEdit segítségével vagy Loco Translate pluginnel keresd meg ezeket a sorokat és fordítsd le, valószínűleg ez lesz a megoldás. Ezekről itt írtam: [link]

    (#5198) rii: Az eredeti oldalon működött minden rendesen? Ha igen, akkor valószínűleg a klónozás során történt valami hiba, legtöbbször az adatbázisban történő linkcserék szoktak ilyen galibákat okozni. Nem tudom mivel és hogyan cserélted a linkeket a klónozás során, de ide megfelelő speciális eszköz kell, ami tudja a szérializált adattömbökben is a cserét. Például ez: [link] Egyébként így kell helyesen klónozni: [link]

    Ha fehér képernyő jelenik meg egy művelet után, akkor engedélyezni kell a wp debugot és utána ki fogja írni a valós hibaüzenetet, ami miatt elhasal a betöltés. Erről meg itt írtam: [link]

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák