Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamone

    csendes tag

    Sziasztok.

    A segítségeteket kérném.

    Egy nagyon furcsa és érthetetlen probléma merült fel a Word 2010-emben.

    Van egy gépelt dokumentumom ami rendkívüli fontossággal bír a számomra. Mindig körültekintően bántam vele.
    Aztán ma reggel az Office frissítette magát és a szövegem hirtelen eltűnt. A dokumentum mérete változatlan maradt a karakterszámláló érzékeli az összes szót és sort, de a szöveg nem látszódik, ráadásul az általam használt Calibri betűfajta is Courier New-ra változott. Már mindent megpróbáltam. Ctrl+A paranccsal kijelöltem az egészet és leellenőriztem, hogy nem változott e a betű színe, de abban nincs hiba. Aztán kipróbáltam azt is, hogy kijelölöm a szöveget majd átmásolom máshová és vissza de az sem segített. Utánna következett a megnyitás és javítás parancs de az sem hozott eredményt. Utánna egy word dokumentum helyreállító programmal próbálkoztam eredménytelenül. Rendszer visszaállítást is végeztem a frissítés előttre pár órával, de úgyanúgy semmi. Kezdek kifogyni az ötletekből és most már nagyon ideges vagyok. Vissza akarom kapni a szöveget de nem értem hogy tűnt el és miért nem lehet visszaállítani. Fogalmam sincs hol keressem a probléma okát.

    Kérlek segítsetek!!!! :(
    Kezdek kétségbe esni.

Új hozzászólás Aktív témák