Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz kökény #14 üzenetére

    PoE-be talán 40 órát öltem, és ahogy nézegettem a buildes oldalt (mellette az árakkal), rájöttem, hogy ha boldogulni akarok, akkor vagy még nagyobb energiaráfordítással tolom, mint a D3-at amikor még élveztem (na ilyet nem akarok többet), vagy kereskedek, vagy leállok. Leálltam.
    Tetszett a játék, ötletes, meg minden, de én így elveszítettem az érdeklődésemet iránta. De nem szenvedtem hiányt, ott volt továbbra is a D3, GD + egyebek.

    Bevallom én az MMO-kat sosem veszem számításba, nem játszom velük, mégha ARPG-k, akkor sem.

    Igen, egy új Diablonak bármikor van jövője. De attól tartok, hogy bármilyen is lesz, legalább 70%-ban a név fogja eladni, meg hogy "Blizz". A "klónok" meg szerintem már rég beelőzték a Diablo 3-at. A PoE, a Grim Dawn - ezek sikeresek a mai napig is. Más sikeresek is voltak, sőt konzolátiratok is vannak egynémelyikből.
    Úgy érzem, hogy (a közelgő Wolcennel együtt) sosem jött még ilyen erős mezőnybe új Diablo játék - feltételezve, hogy 1-2 éven belül jön a nagy D.
    Jó lesz a következő Diablo, ha felhagynak a Paragonnal meg még pár dologgal.
    Megvolt a varázsa a D3-nak, de annyi óra után és a sorozatos könnyítések miatt a kihívás vész el... persze nézőpont kérdése, sokan szeretik, még izgalmasnak érzik, így van ez jól.
    Bízom a Blizzben, hogy másféle üzleti modellel és koncepcióval fogja kiadni. Olyannal, amit ők tudnak folyamatosan frissíteni, és a nép is fizet még érte, mert úgy érzi megéri.

    GDvel kapcsolatban írtam privit.

Új hozzászólás Aktív témák