Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdekakas

    senior tag

    válasz kali #53795 üzenetére

    Köszi, és neked is "uriember". :)
    Hát a telefonom szerintem csúcsnak mondható, Samsung Galaxy Note 8. Jó, nem a legújabb, a 9-es, de azért még most is 200k körül van az ára.

    -Van egy laptop is, ami tavaly került 120ezerbe, ő is csak 45 Mbit-tel megy, ellenben egy kb 5 éves laptop 90Mbit-tel. Akkor ezekkel sem tudok semmit kezdeni, ami 45-tel megy, az annyi és kész?

    -Cserélni akarom a routert, mert egy régi gagyi DS-Link van, ami elvileg 150Mbit, de csak 90-et hoz wifin, és ethernet kábelen is csak 100mbit-et. És 150Mbit-es a netünk, szóval luxus nem kihasználni. ;]
    Ezt a típust néztem ki, mert azért 30-50ezreket sem adnék ki egy router-re, de 5ezer is gagyi szerintem. [TP-Link Archer C1200 AC1200] Mi a véleményetek róla, megvehető?

    -A fenti routerrel akkor elméletileg 5Ghz-en telefonon is gyorsabb lesz a net? Valamint a laptop ami most 45-tel megy és csak 2,4Ghz-et tud, de az új router már nem csak 90Mbit-et tud produkálni hanem mondjuk 140Mbit-et, akkor fog javulni a sebesség rajta? (Vagy mindegy mekkora a net, nem "felezi", hanem maximum 40Mbit-et fog tudni és kész?)

Új hozzászólás Aktív témák