Új hozzászólás Aktív témák

  • toM517

    aktív tag

    Azt meg azert hozzateszem, hogy ADSL-em van es az elso router (Micronet SP888BB), ami vezetekes PPPOE kapcsolaton keresztul jon a net. Szoval megadtam ott a csatlakozashoz szukseges username/passwd-ot is. Akkor a WIFIsen(TP-Link WR542G) keresztul igenyel ez valami extrabeallitast?
    Probaltam kikapcsolni a PPPOE-t, de akkor meg ocsem gepebe nem lesz net, tarcsazasosnal megadtam az adatokat, de csak azert sem akart csatlakozni ott.

    Meg kene oldanom valahogyan ezt a ket routeres dolgot... Esetleg egy switchel egyszerubb lenne? Ugy ertem, hogy ahol van a modem az a padlas. Onnan megy 3 fele kabel, es mivel odavan szerelve nem szeretnem/tudom cipelni sehova, kulonben egyszeru lenne.
    Szoval amit elkepzeltem, hogy modem ->switch->wifi router-------------->noti
    ->ocsem gepe ->en pc-m ( vezetekesen vagy wifivel, az mar mindegy, de most kb egyikkel sem sikerul netet osszehozni a pc-men.)

    Meg egy egy dolog, hogy ha meg sikerult is egyszer a pc-n wifivel neteznem, az alt. 11Mbps es ugral 54Mbps kozott, de alt. 11, ez mitol van? A netem igaz csak 2-3 Mbit/s

    ( Mbit/s ugye = Mbps? :D )

    HELP !

Új hozzászólás Aktív témák