Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz And #13073 üzenetére

    Hát ezt én az eladó saját elmondásából tudom.
    Aztán igen, persze az is kérdés sajnos, mennyire bízzak meg benne, hogy tényleg igaz-e, amit mond róla, hogy így romlott el.
    A legjobb lenne kipróbálni igen; csak egy PC-táp kell hozzá, azon van 3,3V; bár a megfelelő méretű tápcsatlakozó is kellene rá, vagy ott levágni a gyári (rossz) tápról a kábelvéget, és összesodorni. Csak az a gond, hogy Szentendrén van...

    Amúgy a hirdetésből egyáltalán nem derül ki a hardver verziószáma, így nem világos, mire alapozod azt, hogy csatlakozós példányokkal van dolgod (a v2-esen nincs antennaaljzat, mint említettem).
    Ezt privátban írta nekem, hogy külső antennás, és cserélhető is (RP-SMA csatis).

    #13067: "kb. ugyanannak látszik, mint a WRT54G (V4 talán)."
    Ezt én most szigorúan csak a kezelőfelületre, az azon elérhető opciókra értettem.
    A hardver az egy másik kérdés.

    Szóval felejtős, de a GC-hez tényleg nem értem a ragaszkodásod.
    Hát ennek az lenne előnye, hogy olcsó. Legalábbis ha a tápot olcsón meg tudom oldani hozzá.
    És emellett nem is túl rossz hatásfokkal. Most épp az jutott eszembe, hogy a nálam halomban lévő PC-tápok egyikének az 5VSB ágát használnám fel egy stabilizátorral. Csak ez a stabilizátor miatt eleve 66%-os hatásfok sajnos. Kivéve ha megoldom, hogy 3,3V legyen a kimenő fesz. És magának a tápnak a standby köre milyen hatásfokú lehet ?
    Az hogy nagy lesz, nem zavar, helyem van neki.

    Min. 5000 körül van sajnos olyan router, amire felmegy a DD-WRT - ez lenne a következő lépcső.
    De még pl. a D-Link DI-524-et is min. 4000-ért árulják. Ja tényleg, az esetleg nem DD-WRT kompatibilis ?

    Amit az előző hsz-emben írtam, hogy alapvetően switch-ként használnám, arról mit gondolsz ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák