Új hozzászólás Aktív témák

  • And

    veterán

    válasz atesss #13070 üzenetére

    Most néztem csak meg azt a belinkelt hirdetést. Hát, én csak megerősíteném a gyanúdat: ezek valószínűleg egyáltalán nem táphibásak, hanem frissítéskor elrontott (megszakadt flash-elés vagy hibás, nem erre a típusra való image-fájl okozta hibával rendelkező) routerek. (Az a példány, ami nálam van, pontosan ezt produkálja, ennek pedig biztosan tudható a története..) Ha pedig ez igaz, akkor gyakorlatilag kidobott pénz: garancia nincs, házilag meg javíthatatlan. Szóval felejtős, de a GC-hez tényleg nem értem a ragaszkodásod. Amúgy a hirdetésből egyáltalán nem derül ki a hardver verziószáma, így nem világos, mire alapozod azt, hogy csatlakozós példányokkal van dolgod (a v2-esen nincs antennaaljzat, mint említettem).
    #13067: "kb. ugyanannak látszik, mint a WRT54G (V4 talán)."
    Attól, hogy ugyanannak látszik, még nem az. A WRT-sorozatbeli routerek gyári felülete elég hasonló, a WRT54g v4 pedig leginkább a WRT54GL-ekkel egyezik hardverben, ahogy a WIki írja: "The WRT54GL is technically a reissue of the version 4 WRT54G". Szóval nagyon nem egy kategória a GC-vel.

Új hozzászólás Aktív témák