Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • holdfiver

    csendes tag

    Sziasztok!

    Olvasgattam, hogy kinek mi volt a megoldás. Na nekem is lenne egy problémám és nem tudom mit tegyek.

    Van egy Maxtor 6L250R0 250GB-s winyóm és egy ASUS A7V 600-X alaplapom és egy RAPCON SZ-400R 400W-s tápom. A táp még csak 1 éves, a többi cucc pedig már vagy 5. Az elmúlt hetekben nekem is az volt mint az előttem szólóknak, de nekem úgy kezdődött, hogy csak lefagyogatott a gép. Neteztem és egyszerűen csak lefagyott. Aztán újra tettem az XP-t (gondoltam h 1 éve fent van már, egy kicsit be kéne újítani :D ). Utána folytatta a folyamatos lefagyásokat, egy idő után meg az is követte, hogy kékhalál :S Az elmúlt két napban kattan egyet így váratlan időközönként és lefagy, kékhalál, reboot. Nekem is volt olyan, hogy kattant és csak úgy leállt. Szóval most nem tudom, hogy mi legyen. Ma beraktam egy másik winyót egy 250GB-sat SATA kártyára csatlakoztatva. Azóta nem fagyott le, nem kattant semmi. (lekopogom) Csak most nem tudom mi tévő legyek? AZ adataim le vannak mentve, attól nem félek, csak hát ugye bár nem nagyon akarok beruházni új alaplapba,winyóba, prociba,tápba.... Azért is,mert ez a gép tökéletes arra,hogy netezzek, másra úgy sem használom (játékok, stb...)

    Kérem segítsetek, hogy mi tévő legyek!? :)

    Előre is köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák