Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fabicska

    aktív tag

    válasz NGA #2639 üzenetére

    Pontosan én is így vagyok ezzel, 10 óra munka után nem ülnék le az asztali gép mellé elolvasni a híreket, csevegni, vagy megnézni egy sorozat részt. De ugyanakkor van androidos telefonom, és ismerem a hibáit, sose kellene tablet is androiddal. Mindenkinek más áll a kezére, más az erőforrásigénye egy eszközzel szemben, másak a kritériumok (kövezzetek meg, de nekem pl. a sztereó hangszóró is az, mikor hátrafelé szólva egymástól 8cm-re semmi sztereó hatás nincs, de mégis... lelkiismeret furdalásom lenne, ha nem olyat vennék).
    Nekem például az is szempont, hogy a tabletet ne az USB csatin keresztül töltse, mert ha mondjuk pendrive-t dugok rá, ki kell húzni a töltést (tudom, most linkelte fórumtárs a töltésre is képes Y csatlakozót, de akkor meg pókháló az egész), és ilyenek. Nem kell megérteni a másik gondolkodását, és igényeit. :)

    A Windows RT is egy irányvonal, nem sikerült jól, így hagyták is, de a célközönség nagy része tudta mit vesz, és nem akar mókolni.

    [ Szerkesztve ]

    Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

  • Akron99

    aktív tag

    válasz NGA #2639 üzenetére

    Szerintem is lehetett (vagy még lehet) jövője az RT-nek. Sok kritikát pont a jelenlegi öszvér megoldás generál. Pl. iPad-en sem az a rendszer fut mint a MacBook-on.

    Néha bosszúsággal vegyesen mosolygok a win appstore hozzászólásokon. Olyanok húznak le a hozzászólásaikkal egyébként nagyon jó appokat, akik még soha nem használtak (wines) tabletet. Így ki sem próbálták az adott app-ot csak asztali környezetben és azt sem mobil megközelítéssel. ...és ez időnként fordítva is előkerül, egy asztali alkalmazás kapcsán...

Új hozzászólás Aktív témák