Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necc

    addikt

    válasz gbela #1355 üzenetére

    Nekem van boven tapasztalatom az osszes kinai x@rf[censored] [censored] [censored]-al! Mindegy melyiket meg honnan veszed az osszes nem er egy kalap [censored] [censored] [censored] se! Akkor se ha netan valami hazai ceg tervezi ezeket, kinaban legyartatja, es itt forgalmazza!

    Ertem en hogy az emberek apro penzbol akarnak kihozni mindent, de ezeknek a kinai fosoknak annyira hullamzo a minosege, hogy meg ha netan egy mukodo peldanyt is sikerult kifognod, akkor se tudni mikor x@rja ossze magat egyik pillanatrol a masikra a masina, mindegy hogy csak egy par tizezresbe vagy... jo par tizezresbe kerulo eszkozt vettel, szivasban joval a tobbszoroset fizeted vissza!

    Felreertes ne essek, nem allitom azt hogy a "NAGY" markak sokkal kulonbek (sajat peldam: nap mint nap farkasszemezek az Asus T100 tabletem fekete pixelhibajaval), de en a markas termekekben megbizom annyira, hogy tudom hogy nem fog egyik pillanatrol a masikra csutortokot mondani, vagy hogy nem fogok hullamzo teljesitmenyu modelleket kifogni mert ezek a gyartok legalabb aldoznak egy kis minimalis Q&A -ra mielott a termekeik elhagynak a gyartosort.

    Es most az, hogy nem irnak osszeszerelesi hibakrol meg "rossz minosegu dolgokrol" ez az eg egy adta vilagon nem jelent semmit, a hullamzo minoseget pedig egyeni felhasznalok csak nagyon ritkan veszik eszre.

    tl;dr:
    Kinai "noname" = vacak ipari hulladek = barmikor osszeszarhatja magat.

    Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Új hozzászólás Aktív témák