Új hozzászólás Aktív témák

  • Necc

    addikt

    válasz kóóó #10356 üzenetére

    Én nem pont azt a modellt, hanem egy kisebb méretűt választottam, pénteken jött meg, és volt/van is szívás vele rendesen!

    Kezdeném rögtön az elején: nem adnak hozzá tápot! Az oldal alján olvasd el, hogy jár-e hozzá táp vagy sem.
    A második probléma amibe belefutottam, hogy bár 5V 2A van ráírva, egy 5V 2.1A -es töltő alkalmazása esetén is jobban merül, mint tölt használat közben!

    A flash csigalassú, az alap windowsos műveletekre is másodperceket kell várni, összességében tűrhető, de a túlságosan türelmetlenek biztos agyhalált kapnak. Mindenesetre egy végletekig lebutított, belépőszintű HDD-s laptopnál határozottan jobb.

    Agyonreklámozzák, hogy win10 x64-el szállítják, ahoz képest win10 pro x86 (10240 build) van rajta.

    A win10 nem frissíthető, kevés helyre panaszkodik, SD kártya behelyezésekor koreaiul hablatyol, és ledöglik az input a folyamat végén, pendrive használatakor a csigalassú flash nem végez időben, 4 óra alatt 16%-ig jutott majd lemerült.

    A lokalizáció közel se 100%-os, koreai hablatyra számíts!

    Azonnal windows update-el kezdj, és előtte kézzel állítsd be a rendszeridőt! Ellenkező esetben SSL hibák tucatjaival fogsz szembesülni, minden https oldal esetén! (ha alternatív böngészőt használnál, offline installer előkészítése célszerű).

    Recovery partíció mindössze 800MB, így én meg se merek rizikózni egy esetleges 'factory reset'-et.

    Viszont a kijelző fényereje jó, kontraszt/betekintési szög is rendben van :U
    A rendszer sebessége (amikor éppen nem kell a háttértárhoz nyúlnia) egészen jó.

    Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Új hozzászólás Aktív témák