Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lakers

    tag

    Hello!

    Rendszer: Windows XP Prof SP3, legális, legújabb frissítésekkel. Hangchipset egy mezei Asus m2 alapra integrált, kezelő szoftvere aztszem a C-media. (most nem azon a gépen vagyok) rákötöttem először az 5.1 hangfalatt, mindent jól, ez tutti, nem először csinálok ilyet :D.

    Probléma: Ha böngészőkben akarok zenét lejátszani (youtube) akkor csak 4.0-ban szól a rendszer... nincs mély... Ha viszont rendesen a gépről, például a winampot vagy más lejátszott használok, akkor a mély is megszólal is nagyon fain. De nem értem, hogy mi lehet a probléma, hogy a youtube-nál megszakad... Firefox, Chrome, Opera, IE-nél is ugyanez van. A hangkártya driver esetében volt a gyári lemezes, legújabb is rajta... és támogatja az 5.1-et.

    Érdekesség, hogy amikor a Soundblaster SE Audigy hangkártyával probálkoztam, akkor felraktam hozzá a drivert, és amit kell, de ott semmilyen hang nem volt ha böngészőn keresztül probáltam zenét lejátszani... csak a gépinél hibátlanul, de ott kiírta ha a surrondmixer alkalmazást akartam megnyitni, hogy a program észlelt és leállt, persze ezt angolul... Plusz egyszer dll fájl-t nem talált... Ezért gyanokszom valahol az XP-re

    Valakinek valami ötlet? :R

  • Lakers

    tag

    Sziasztok!

    Épp most haverom gépével történt, rendszerbetöltési hiba....
    Eset: először XP-t rakta fel, aztán Fedorát, de a fedorának baja volt, és particion magickkal leszedte a fedorát, és formázta... De a Grub utána a windows mappából írta ki a hibát... na ekkor be XP javítókonzol, fixboot, fixmbr parancsok, és azóta semmi, non-system disk hibát ír ki...
    Ötlet valakinek, hogy hogyan lehet visszahozni az XP-t az élők sorába?
    Most azzal próbálkozik, hogy a fedorát ismét felnyomja és rábízza a Grubot a dolgokra :D

  • Lakers

    tag

    Sziasztok!

    Hol lehet aktiválni a windows XP-t? (Eredeti). Javítva lett a windows xp, a mappája újrarakva a telepítővel. Azóta meg rinyál nekem, hogy aktíválj, aktíválj (volt cpu csere is). De hiába kattintok az igen gombra (bejelentkező ablaknál), vagy a kulcsra a tálcánál, semmit sem csinál...
    Hol találom meg az aktiválási lehetőséget?

Új hozzászólás Aktív témák