Új hozzászólás Aktív témák

  • kovaripeti

    aktív tag

    Sziasztok.
    Egy fura helyzet alakult ki. Az ingyenes avast használom. Pár napja észrevettem, hogy nem frissíti magát. Most manuálisan akartam, és valamilyen szerver hiba miatt nem engedi. Felhívtam a szolgáltatót, hogy nem-e ott van a hiba, azt mondták, hogy náluk minden jó, valószínű nálam blokkolja a vírusírtó, esetleg tiltsam le. Letiltottam, sőt le is töröltem, felraktam egy másikat, annál is ugyan ezt a hibát írja (nem fél hozzá a szerverhez). Felraktam egy harmadikat, ugyan az. Ezek a vírusírtók, otthon cd-n voltak. Na gondoltam felmegyek(nék) a NOD oldalára, de nem enged!! Próba AVG, oda sem enged!! Próba a harmadik, oda sem!!! Mindenhova enged, de ahol vírusírtót le lehet tölteni, oda nem!!!
    Alattunk egy számítógép szervíz van, elmondtam, levitem, aztmondták biztos vírus csinálja, átfuttattak rajt mindent, semmit nem találtak. Felhoztam, mindenhova enged böngészni, de vírusírtós oldalra szerverhiba miatt nem enged megnyitni, ugyan felraktam cd-ről egy ingyenes avg-t, de sajnos nem tud frissülni, ha megjelenik új, törölnöm kell, és telepíteni megint.
    Valaki tud mondani valami okosságot?

Új hozzászólás Aktív témák