Új hozzászólás Aktív témák

  • Bengio

    tag

    Sziasztok!

    Lenne egy oriási problémám. Indítom a gépet, el sem jut az xp bejelentkezö képernyőig, a monitor kikapcsol, és csak reset gomb nyújt megoldást, aztán ujra ugyanez, szal nem indul az xp. Elindítom csökkentett módban, ott felsorolja a betöltött fájlokat, és kiír egy bizonyos SPTD.sys fájlt, ha ESC-et nyomok, akkor azt nem tölti be. Próbáltam ESC-pel, meg nélküle is, csökkentett módban is monitor off, gép reset.
    Utánaolvastam, hogy ez a Daemon tools-nak egy bizonyos drivere, amit csökkentett módban le kell törölni aztán elindul a dolog. Na ugye a csökkentett módig el se jutok. Felraktam egy másik vinyora XP-t, utána be a Master Drive-ot, és onnan letöröltem. Mostmár annyival "jobb" a helyzet, hogy meg sem kérdezi csökkentett módnál, hogy ESC, vagy nem ESC, egyszerűen monitor kikapcs és ugyanaz.
    Egy szó mint száz, a gépem nem indul, pedig nagyon kéne, és nem akarok win reinstallt.
    A dolog érdekessége, hogy ezt azután csinálta, miután egy ATI HD2600XT karit egy nvidia 7600GT-re cseréltem benne. A VGA-nak mi köze van a DT-hez? vagy ez csak egy véletlen egybeesés...
    Szoval nagyon kellene a segítségetek, nem érek rá sajnos xp-t telepíteni.

    Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák