Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • craine12

    tag

    válasz RI/OS #8247 üzenetére

    Már épp ideje volt ;] Amúgy köszönöm a váéaszokat, de:
    1. pont azért kapcsoltam be, mert látni szeretem, mi van a gépemen (szakmai ártalom). Ideiglenes megoldásként behúztam a Sidebar alá őket, de jó lenne, ha eltűnnének.
    2. Igen, azt megtaláltam korábbi kommenteket alapul véve, detöbb ezret nem volt időm végignézni, főleg, hogy fele nem európai nyelven íródott, kibogozni nem sikerült, mit rejtenek. Valami konkrét tippre gondoltam volna, hogy XY-t szedjem le. Lustaság fél egészség.
    3. A szűzalékokat megleltem, de egy T7500-asnál az 5% az 110 MHz-et jelentene, tehát simán alulmúlná a min szorzó és min FSB szorzatát, mégsem vált vissza, még aksira kényszerítve sem. Lehet reggel Recovery Disc befigyel, és megy vissza az x86-os Vista, az alatt legalább működik az NHC. Amúgy nekem HP van, abban is van HP Optimized séma, az is annyit ér...
    4. Értem én, hogy a 32-esek mennek a 64-esen is, de ha már egyszer kiírja a gyártó, hogy 32/64, az ne azt jelentse, hogy elfut, hanem legyen egy telepítőben benne a 32-es ÉS a 64-es verzió, és a környezetnek megfelelőt telepítse. Az inteles videókártyadriver pl. ilyen volt.

    #8237-re esetleg?

    No woman. No cry. No kidding.

Új hozzászólás Aktív témák