Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lordjancso

    senior tag

    válasz Thrawn #586 üzenetére

    Köszi szépen a drivert!

    Akkor az alaplapnak ne is tegyek fel drivert, hanem fogadjam el alapból, amit hozzárendel majd a Vista? Gondolom akkor fel fogja ismerni a hangkártyámat, a hálókártyámat és az USB 2.0-t alapból nem? És tegyük fel mi van, ha nem ismeri fel ezek közül valamelyiket? Az USB még a kisebb gond, de a másik kettő rendkívül fontos. Szóval ha nem látná, mit csináljak? Vagy az kizárt, hogy nem fogja látni?

    Azzal tisztában vagyok, hogy csomó program nem lesz jó a Vistán, amit eddig az XP-n használtam. Vegyünk egy alap példát: Nero. Most a Nero 7.0.0.0-et használom. Ez szerintem nem fog menni a Vistán, de gondolom, van már a Vista-ra való Nero. Honnan tudom, hogy melyik az? Vagy a Vistára készült programokban ki van emelve, hogy ez Vista-ra való? Vagy mondjuk a Winamp, vagy akármilyen más olyan progi, amit sűrűn használ az ember. Mert az a tervem, hogy most összeszedem a vinyómra a progikat, hogy a telepítés után ne kelljen vele szórakozni.

    Ja és most ezt az oprendszert fogom feltelepíteni: Microsoft.Windows.Vista.Ultimate.X86.OEM.DVD
    Ha ez alapból angol nyelvű, tudok belőle magyart varázsolni? És az updateket érdemes feltelepítenem hozzá?

    Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

Új hozzászólás Aktív témák