Új hozzászólás Aktív témák

  • amdni

    aktív tag

    Sziasztok!

    Jól megjártam a Vistával.
    Először próba képpen egy tartalék atás segate wincseszterre telepítettem a 32 bites vista premiutom, minden rendben volt, fel is telepítettem rá a drivereket stb.
    Úgy döntöttem hogy felteszem az elsődleges satás wincseszteremre. Átgostoltam, de nem jött be a windows asztal, a bejelentkezésik eljutottam, de onnan nem ment tovább hiába vártam.

    Errel kezdtem előlről a telepítést, mikor megvolt, első dolgom a netről a frissítéseket leszedni. Újraindulás után feltelepítettem az nvidia oldaláról az nforce4 drivert. Újraindul, és lefagyott betöltés közben, royal.sys -re és a memóriára hibatkozva, nem segített sem rendszervisszaállítás sem a javítás opció.

    Ekkor megint újratelepítettem, és egyből az nvidia drivert lelepítettem a még ''szűz'' vistára. Újraindulás után lefsgyott az előbbi kékhalállal.


    Most ilyenkor mi van? A sata samsung merevlemez nem tetszik neki az nforce driver telepítése után?
    m2n4-sli alaplap. Van benne egy audigy és egy tuner.


    Adnátok valami tippet hogy mit tegyek?
    Járt esetleg már más is így vagy volt ilyen hibaüzenete valakinek hogy ''royal.sys''??

Új hozzászólás Aktív témák