Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz Pipó #11246 üzenetére

    Ha 4:3 as a monid, akkor 1280*1024 a beállítáa ami ennek megfelel

    (#11253) FireShadow
    Utorrent beállítás függő tuti, hogy a hdd re teszi, ha toltes közben nem fogy a hely, akkor előre lefoglalta neki ha így van beállítva, ez a célszerübb, mert ekkor nem ér az a meglepetés, hogy hirtelen elfogy a hely, és ezért leáll a töltés
    a vista cash és page file hoz semmi köze

    (#11255) ToBeY
    Contacts mappában tárolja, minden ember egy file ebből következik, hogy aki nem kell letörlőd és kész

    (#11259) Bali27
    Meg a Your unintsaller is jó

    (#11262) fjani
    Torrent treckereken elérhető
    pl. isohunt.com

    Van egy olyan változat ami egy DVD 5 os lemezen van rajta mind a 32 mind a 64 bites mindegyik változata ezt kellene leszedned winbeta.org féle, instalnál ha nem írsz be kódod akkor 30 napig megy...

    (#11264) Bali27
    Hényas hsz ben tetted fel ?

    (#11270) Zalaymate
    Ha a linuxot felteszed akkor ő csinál neked egyet, nem kell az vistajét szerkeszteni
    Grubot fog feltenni, jó, és ha megszokja az ember akkor könnyű beállítani is
    Nekem pl, most azért van fent a lin, hogy legyen grubom
    a linuxot alig használom

    (#11279) Koszta

    A gépeddel szvsz nem érdemes átállni a vistara a cpu a gyenge
    és a vistanak hogy igazán erőben érezze magát kell 2 giga ram
    HOgy érdemes - feltenni, persze hiszen csak így tudod meg hogy szereted - e vagy sem
    ha cput kicseréled egy erősebb 2 magosra és teszel bele még ramot akkor kényelmesen el fog futni a vista
    Tüzfal nem kell bele, jó a sajátja
    sokkal okosabb mint az xp jé volt

    (#11307) ToBeY
    Igen xp alatt adta nekem elő többször, nem tudtam rájönni az okára, ma már nem használom a pinnacle karimat....
    Elindítod a tv néződ, majd kilépsz és jó lesz

    (#11346) Bali27
    Nekem is csinálta , majd kékképermyő lett a vége, nem game alatt
    mai napig nem tudom, hogy mi volt az oka

    (#11349) Gomez1984
    Akár ram hiba is lehet a vga karin is akár

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák