Keresés

Aktív témák

  • partymaci

    aktív tag

    válasz Kolondrum #330 üzenetére

    egyeni velemenyem az h aki nem mert belevagni a vista hasznalataba az win7re is nagyon nehezen fog valtani, ez az atlag user. Az xp is hosszu ido alatt forrta ki magat, ha ennyi idot adtak volna a vistanak az is kiforr.
    Nekem az eddigi windowsokkal semmi bajom nem volt. Meg millenium is futott szepen pedig azt aztan szidtak mint a bokrot, szinte tobbet hasznaltam mint win98at. Persze lehet envagyok makos hogy mindeg jo vasat rakok ossze.
    Vistabol is mar fent volt az RTM, most meg a win 7 szaladgal elesbe. En nemlatom annyival jobbnak a vistanal... jobban optimalizalt vista.

    azt szeretnem meg kerdezni hogy ezt
    http://c12design.extra.hu/alien/send.jpg
    a hibakuldo szolgaltatast hol lehet kikapcsolni vagy mi a neve, gondolom msconfig -> service

    xp-nel talan ezvolt a hibabejelento szolgaltatas :F

    [ Szerkesztve ]

    Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

  • gV

    őstag

    válasz Kolondrum #330 üzenetére

    Én szem szerint nagyon várom a magyar első már nem beta kivitelt!

    augusztus környékén jön a kiadásra jelölt változat, elvileg, ellenben már most olyan állapotban van, h simán felteheted, illetve mostmár mégse várd meg január elejét amikor jön az első(?) beta (a mostaniak csak előzetesek)

    az aláírásodban lévő képről: nem érdekelt eddigsem mások negativ véleménye a Vistáról ezután sem fog, szerintem egy remek op rendszer, nagyon örültem mikor végre megjelent és lecserélhettem az uncsi XP-t

Aktív témák