Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz NGC #91492 üzenetére

    Nekem volt már hogy beragadt a csempe (tudom, "szaros" 8.1 os)

  • tomboy0013

    veterán

    válasz NGC #91492 üzenetére

    Hiába ajánlasz bármit ez a szerencsétlenség nem ment oda semmit. Vicc az egész. A gépről felmásolt zenék fele is csak úgy hipsz hopsz eltűnt. Ma csinált haver egy screenshotot az sincs sehol. Nem rég csináltam neki egy WDRT-s visszaállítást is, az is órákba telt mire a legfrissebb rendszert meg appokat rávarázsoltam. Az app-ok működése is kritikán aluli. Egy megbízhatatlan nulla ez már nem rendszer. A említett lehaló csempék csak a jéghegy csúcsa. Mondtam már haveromnak tavaly is, hogy ne vegye meg, de erősködött hogy milyen jó lesz, ma meg minden napra van valami ami felkúrja az agyát. Nemsokára valószínűleg lesz róla egy szétzúzós videó is Youtube-on ;]
    Kényelmi funkciókból is egy nagy nulla a rendszer. Rengeteget autózunk együtt és ma is egy jó példa az okosság teljes hiányára: Jöttünk hazafelé az M3-on az én telóm (és órám) fosta az útinfókat úgy, hogy hozzá se nyúltam, nem navigáltam meg semmi. 1 órás dugót kerültünk ki a segítségével. A 950 csak némán hallgatott ez idő alatt.
    A csempék is csak forognak de minek... Vagy aktuális az infó vagy nem, vagy látod a teljes infót vagy csak egy részét. Tök mindegy ha bármit akarsz kezdeni vele úgyis be kell lépni az app-ba ami egy Messenger esetén piszkosul idegesítően lassan történik meg.
    Jah a másik dolog, hogy a barátnőjének meg 640 van ami egy gyári visszaállítás után a MS fiókból likvidálta az összes kontaktját. Mondjuk ez sem annyira meglepő, nálam is előfordult párszor hogy törlődtek kontaktok csak úgy... Átköltöztem Google fiókba és milyen érdekes, hogy azóta ez is normálisan működik...
    Vannak gondok MS-éknál, nem is kicsik.

    A 950-es kaland után elő kellett kapnom a 920-am hogy emlékezzek rá miért szerettem ezt a rendszert. Komolyan mondom minőségre és kezelhetőségre szétalázza a 950-et a 920 8.1-gyel. Csak hát sajnos ugyanazon cég szellemi terméke ami azt jelenti, hogy az új főverzió érkezésével elpatkolt ahogyan az elődje és annak az elődje és annak az elődje stb.

Új hozzászólás Aktív témák