Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz Maateeo #6026 üzenetére

    ÉNY. Móvár, Győr, Csorna térségről van szó.

    Nem saját kocsi. Van céges buszjárat, azzal járok, ha már van. Ahogy tudtak, úgy jöttek be értünk(elég durva kerülővel M1-nek), aztán Csornánál megállt a tudomány. Ott rendőrök álltak az elágazóknál, és bizonyos irányokba/járműveket el sem engedtek. Ott leszálltunk, a busz elment egyik irányba, mi páran pedig a magán közlekedési vállalat tulajával mentünk tovább. Meg mondom őszintén, nem is figyeltem, milyen gép volt(volt más problémám), de kente neki rendesen, én csak midfárer voltam:D
    Minden esetre le a kalappal előttük, a buszunk sofőrje szerintem tegnap óta nem aludt. Ugyan én csak délelőtt vagyok mindig, így nem tudom más napokon mi a helyzet(régen tudom, hogy több sofőr volt), de azt tudom, hogy tegnap csak ez a csávó vitte mindhárom műszakot. Reggel 4kor indul, mi reggel befele fél órát csúsztunk, ha visszafele is annyit(de tuti többet), akkor kb fél9-re volt otthon, délbe jött a délutános műszakkal, amikor beértek(2kor), mi akkor jöttünk ugye. A szokásos fél 4 helyett, fél 5 után értem haza. 8kor indult vissza az éjszakással, beért, amire beért, majd hozta haza a délutánosokat(10kor vége a műszaknak ugye..), akikkel ma hajnal 3-ra ért haza*, 4-kor indultunk be mi.. és most is ő volt. Délben indult be értünk, fél4-re ért oda, én fél 6-ra haza.. Nemsemmi :(
    Na meg az, hogy a tulaj visz tovább kocsival :R

    *több mint két órát vártak egy keresztbe állt kamion miatt, majd mikor egy óra várakozás után a buszról betelefonált valaki a rendőrségre, hogy mi a kotta, akkor tudták meg csak az esetet. A megelőző egy órában, mindenki csak ült mint a f***. A telefon után negyed órával ott voltak a tűzoltók.. Hihetetlen. A kamion sofőrje is mi a búbánatot csinált? Ha már van olyan balfasz, hogy elindul, mikor lehetetlen, és az éjszaka közepén keresztbe áll, akkor szóljon már be mi van. Csak a cégünktől 3 busznyi ember ücsörgött miatta.. :W

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák