Új hozzászólás Aktív témák

  • legiaap

    nagyúr

    Komolyan mondom nem tudom ti nálatok, hogy működik frankón minden ezen a Bétán?!
    De tisztázzuka dolgot azért. Nálatok mit jelent az, hogy minden értesítés megjön?
    Hogy beléptek az appba és ott jelez?
    Mert ha igen akkor nálam is.
    Én azt értem az értesítés alatt, hogy a csempére, vagy a lockscreen-re kitolja, pontban akkor mikor az az értesítés megszületett. Na ez nem működik és jelentem egyik Facebook appon sem ment. Na jó a Facebook JDB-n jobban működött, de az üzeneteket az sem jelezte.
    Sőt akkor még tovább megyek ezen a Bétán nem is azokat az embereket jelzi chat-en elérhetőnek, akik valójában fent vannak. Sőt, míg a Facebook oldalán kiírja valakinál, hogy x órája volt jelen, addig az app arra teljesen más időt mond. Aztán ha rámegyek az appon belül az értesítésekre, akkor nincs is besötétítve mi az új értesítés. Ha rákattintok valamelyikre, oda sem navigál az app.
    Szóval nem tudom ti nálatok, hogy működhet normálisan. Elképzelni sem tudom.
    Ezen a platformon egy kalap kaki az összes Facebook app. Nincs és nem létezik olyan, ami 100%-san működne.

    Az egyik ismerősöm képéhez kommenteltem és most válaszolt is, meg like-olt is. Egyiket sem jelezte, pedig frissítgettem nem egyszer az appot.

    How are U today? Just kidding...I don't care!

Új hozzászólás Aktív témák