Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz netpeti98 #402 üzenetére

    Jobb is, hogy nem engeded rá stabil rendszerre, mert elég bugosak ezek az Insider verziók...Én a 14295-tel külső HDD/SSD-n kísérleteztem WintoUSB segítségével, de többször elszállt. Próbáltam a WTG-vel is, de az se lett jobb. Aztán előbbivel felraktam egy Win8.1-et ami egész stabilan ment, még a teljes frissítés (204 + 7 db és 31 db választható) is megvolt és semmi hiba. Aztán egy későbbi indítás után megjelent a tálcán a GWX és kínálgatta magát a Win10. Nem mentem se a letöltésre, se a frissítésre, hanem csak a "Regisztráció a frissítésre" menüpontot néztem meg. Valamit csinált, mert pörgött a karika, majd pár másodperc múlva elszállt az egész, fekete képernyő és utána már be sem bootolt... :W

    Na szóval nem igazán USB-s futtatásra van kitalálva a Windows... :N Ugyanarra a külső meghajtóra natívan feltettem Linuxokat, amik elég stabilan működnek még ilyen környezetben is. Tehát azt sem lehet mondani, hogy maga a drive lenne hibás, vagy ez a fajta futtatás kivitelezhetetlen. Illetve a drive amúgy is 100/100 HDS szerint.

    Amúgy a 14295-ben nem nagyon volt számomra, de talán az átlagfelhasználó számára sem érdekes / értékes dolog. Ez a 14316 viszont a leírás alapján már kapott néhány hasznosnak tűnő újítást, majd lehet teszek vele még egy próbát belső lemezen. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák