Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • letnik

    újonc

    válasz Imi91 #473 üzenetére

    ezen a linket látható a rádió több szögből is, innen vettem pontosan egyezik azzal ami jött.
    http://208.73.201.125/item/Universal-6-2-Bluetooth-V3-0-Auto-Radio-Double-Din-Car-DVD-Player-GPS-Navigation-In/32771779257.html

    Egyrészt a felület a bajom, mert az oldalon látható képek (amiket működés közben készítettek) már nem egyezik az enyémmel. Másrészt, hogy be lehessen állítani az indítási logot, jelszót kér. Ami a leírásában van, 0000 vagy 8888 nem jó, végigböngésztem a netet, tucatot kipróbáltam egyiket se fogadja el. Plussz 1-es hangerőn már hangos a rádió, 10-nél jobban nem lehet felhangosítani mert már recsegnek a hangszórók, mélyláda. 50-es a skála, olyan mintha fel lenne emelve alapból a jelkimenet. Tehát több okból szeretném lecserélni a rajta lévő szoftvert, vagy frissíteni, mert ha már megvettem 100€-ért, és 60€ vámot kifizettem rá, szeretném ha olyan lenne amilyennek elképzeltem. Apróságok tudom, de engem zavarnak. Ezért fordultam ide hozzátok, mert már tanácstalan vagyok, és biztos vagyok benne itt vannak olyanok, akik tudnak megoldást a problémámra, kizárva a visszaküldést kínába. Effektíve az eladóval fel se tudom venni a kapcsolatot, mert nem reagál az üzeneteimre, szóval ha vissza küldeném lehet onnantól nem is látnám többet :/ Már itt is frissítette valaki a Kínai rádiót, youtubon is láttam több videót, de nem merek akármit rátenni, félek letöltök egy firssítést, rárakom és kihal, vagy nem fog rendesen működni, az eredetit meg nem tudom lementeni-letölteni. Elismerem hülye vagyok az angol nyelvhez, németet tanultam, forumokon biztos találtam volna megoldást, de nekem sajna nem megy az angol. A fordító meg katasztrófa.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák